| Marian2004 a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc apeluri video & apeluri vocale pe messenger adică sa nu îmi mai apară pe ecran când ma suna cineva prin video sau vocal? P.S :Am un J3 ca am văzut ca e diferit la celelalte telefoane

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din setarile de apeluri si din avertizari.
Daca soft-ul nu permite, atunci incearca chiar si din setarile aplicatiei.
In cel mai rau caz, respingi apelul si ii scrii partenerului sa-ti trimita doar mesaj scris.

| Marian2004 explică (pentru Bula):

Dar din setările messenger unde este aceasta opțiune?

| Bula a răspuns (pentru Marian2004):

Fiecare telefon, versiune de Android si versiune de messenger are forma si continutul diferit.
Nimeni nu le tine minte pe toate. tongue

N-ai decat sa "sapi" in telefon si sa cauti ce te intereseaza.
Eu ti-am dat ce- si unde sa CAUTI.