| Maria_Alexutza_1997_nPlP a întrebat:

Daca am comandat de la eMAG intr-o vineri pe la 21:00, adica dupa ora de inchidere, cand mi se livreaza comanda? :3 Raspuns rapid, dau funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Comezile se preiau si in week-end sau dupa ora de inchidere, iar magazinul luni, iti livreaza produsul happy

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Marți sau Miercuri îți va veni comanda.în prealabil vei fii sunată de un reprezentant vânzări de la e-mag pentru confirmarea comenzii.Succes