| GiovanniVDM a întrebat:

Daca am cumparat cu joc de pe steam si este vechi de mai de mult de 30 de zile si am acces la market dar daca il am mai vechi de un an nu mai am acces la market? Eu cred ca daca ai indeplinit acele conditii poti avea acces pentru totdeauna.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Tu nu mai poti sa joci deloc jocul ala sau pur si simplu nu-i mai vezi pagina din store?
Unele jocuri nu mai ai pagina pe steam store si nu se mai vand pe steam, si sunt destul de multe care au fost scoase. Probabil despre un astfel de joc vorbesti. Poti sa-l joci, poti sa ii vezi pagina de community, community guides, discussions, etc. insa daca nu se mai vinde pe steam nu mai poti sa-i vezi pagina din market/store.

| Superior a răspuns (pentru CuriousStuff):

Serious Sam (2001) inca e pe steam la 10E. Inseamna ca va fi scos curand?

| Phux a răspuns:

El se refera la intervalul de timp in care poti folosi steam marketu-ul : 30 de zile - un an de la ultima achizitie. Din cate stiu eu nu ai acces pentru totdeauna.