| Lengyel_Iosif_1987 a întrebat:

Daca am cumparat un produs de pe Altex si am factura pe Altex, pot sa-l duc in garantie la MediaGalaxy? Sunt aceleasi magazine pana la urma.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca nu. Ele nu sunt acelasi magazin, ci magazine diferite, m cu contabilitati diferite. Intrebarea este de tipul: as putea sa-ti dau tie doua palme ca sa ma razbun pe tipul necunoscut care m-a injurat aseara? Pana la urma sunteti amandoi barbati...

1 răspuns:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Mediagalxy si altex este aceiasi chestie. doar ca nume diferite. eu am dat comanda de pe altex de un telefon si mi.a venit facturat si to de la mediagalaxy