| Ciprian_Barbu_1999 a întrebat:

Daca am cuparat ceva dupa un site din tara cam cat timp o sa durezesa-mi ajunga(Bucuresti)prin intermediul Fastius Courier?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca produsul cumparat e pe stoc atunci in maxim 48 de ore primesti coletul. Citeste politica de confidentialitate a site-ului de pe care faci cumparaturi.E posibil sa nu trimita in fiecare zi colete.

| Ciprian_Barbu_1999 explică (pentru neluL):

Pai na am luat niste casti de pe siteul ubox.ro si le-am comandata acum zile deci e posibil sa vina?

| neluL a răspuns (pentru Ciprian_Barbu_1999):

DA! Uite ce scrie pe site in FAQ ->
Comenzile sunt procesate in ziua in care sunt efectuate. Comenzile sunt onorate in ordinea primirii lor si exclusiv in limita stocului disponibil. Livrarea comenzilor se va face in maxim doua zile lucratoare.