| laura_7001 a întrebat:

Daca am dat din greseala formatare in D cum pot sa-mi recuperez toate fisierele pierdute? Am incercat cu Recuva, dar este pentru fisierele sterse. DAU FUNDA pentru ca aveam informatii foarte importante.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iata un program cu care vei putea recupera tot, DAR ATENTIE ai numai o singura incercare : lasa-l sa caute tot (va dura cam 2-3 ore) si salveaza tot, la a 2-a cautare fisierele NU vor mai fi bune. Deci iata programul :
GetData.Recover.My.Files. - descarca-l de pe FL. sau orice alt tracker ca NU e la liber! Acest program e garantat suta la suta si e probat de mine! Succes!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Restaureaza sistemul la o stare anterioara.

| lpavel a răspuns (pentru mgtow):

Daca-i formatat NU merge cu restaurarea... big grin

| K0sti a răspuns:

Http://www.epasystems.ro/pierderi-de-date/

Vezi la punctul 1 cu rosu! Daca nu ai facut asa...adio date, slabe sanse!

| Legend123 a răspuns:

Nu ai cum s-au sters toate definitiv..adio

| marian5693 a răspuns:

Uite cateva programe facute sa recupereze datele pierdute: EaseUS, Getdata recover my files, ICare data recovery, Odin data recovery, Smart data recovery. Mult noroc.