| Maria_8895 a întrebat:

Daca am o problema cu jocul lady popular unde pot sa raportez problema?
funda.

4 răspunsuri:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Poti sa dai click la ajutor si sa cauti intrebarea ta printre cele de acolo, sau poti trimite un mesaj feetback-ului. dand click pe Feddback(la semnul intrebarii) si sa scrii mesajul tau... Funda?

| Tzupy a răspuns:

U ma joc acest joc dar pare interesant o sa incerk si eu pai ai putea sa o pui pe siteul official. zic eu sper ca ti'am fost de ajutor funda?

| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

Pai iti faci cont pe forum-ul jocului si intrebi acolo.winking

| Eyko a răspuns:

Dai la semnul intrebari la feddback si spui acolo iar echipa iti va raspunde. Funda?