| Danutz_4269 a întrebat:

Daca am pierdut cd-urile necesare pentru instalarea placii audio, video, si utilitare pentru internet si alte drivere unde intru sa aflu ce fel de placa video am si ce fel de placa audio am si ce utilitare sunt necesare sa fac rost pentru internet si restul de drivere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi Driver Genius, o sa iti gaseasca el driverele, tu decat sa le instalezi.

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

2 variante:
Varianta simpla: Instalezi un program "Driver Magician Pro" care gaseste singur toate driverele updatate la zi
Varianta mai complicata: afli numele placilor ex: ati radeon 9550 series... intrii pe pagina lor de web si le descarci de acolo. Procedezi la fel pentru placa de baza si ce mai ai pe acolo.
Recomand prima varianta. Bafta!

| yiulius a răspuns:

Poti afla cu "everest" ce drivere iti trebuie

| helper7603 a răspuns:

Poti sa dai in run comanda msinfo32 si apar detaliile pc-ului tau fara sa instalezi altceva

http://servicii-foto.com/

| cosmin333 a răspuns:

Pai te uiti sa vezi modelul pc-ului tau, scrii pe google si o sa iti apara.winking