| king5151 a întrebat:

Daca am sters un videoclip din telefon, din cosul de gunoi si google foto, mai e vreo sansa sa il recuperez? Cu vreun backup ceva?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai sansa minima, daca clipul a fost salvat pe cardul de memorie, iar dupa stergere n-ai prea salvat pe el alta fotografie sau filmare (care sa suprascrie zona videoclipului).
Trebuie soasa cartela de memorie, introdusa intr-un cititor de carduri si conectat la un calculator. Cu ajutorul unui program de recuperare (de exemplu "Recuva") se scaneaza card-ul de memorie si poate mai gasesti filmuletul intreg, utilizabil.

| Oanaoni a răspuns:

Dacă îți știi e-mail și parola, nu are cum să nu reușești