| mihela94 a întrebat:

Am avut toate pozele si video din telefon salvate in google foto. Un amic a incercat sa "faca o gluma" si mi-a sters tot ce era salvat pe google foto. Mai am vreo sansa sa le recuperez? Am vazut ca in momentul cand intru la cosuletul de gunoi pozele nu sunt dar imi scrie ca abia dupa 60 de zile vor fi eliminate definitiv
Cum as punea sa recuperez tot?

8 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Era o aplicație din câte știu

| MariaShk1 a răspuns:

Nu mai ai cum sa le recuperezi

| denisdobra10 a răspuns:

Incearca asta:
1. Deschide Google Photos
2. Intra la Menu -> Trash
3. Atinge si tine apasat cu degetul pe poza pe care vrei sa ti-o recuperezi
4. Apesi restore, iar poza va reveni in telefon si in cel mai recent album.

| mihela94 explică (pentru denisdobra10):

Pe care poza sa tin cu degetul ca nu mai am nicio poza nici macar in cosulet

| Baciu_Lucian_1999 a răspuns:

Le gasetsi la cosul de gunoi... daca nu a trecut 40 de zile asa ceva si dai recuperare...

| mihela94 explică (pentru Baciu_Lucian_1999):

Mi le-a sters si din cosulet

| denisdobra10 a răspuns (pentru mihela94):

In cazul asta nu mai ai cum sa le recuperezi.

| Baciu_Lucian_1999 a răspuns:

Nu stiu...mie imi apare in cosul de gunoi si le pot salva pe dispozitiv sau sa le redescarc pe fiecare in parte daca nu merge salvarea...