| Myuu a întrebat:

Daca am telefon cu touch screen e bine sa ii sterg ecranul cu o batista de sters ochelarii?

Răspuns Câştigător
| Papadopolina a răspuns:

Da si eu am tot cu touch screen si eu tot cu batista de sters ochelari sterg ecranul pentru ca aia este fina si nu zgaraie suparafata ecranului te sfatuiesc sa nu folosesti altceva

4 răspunsuri:
| PureEvil a răspuns:

Este ok, insa ideal ar fi sa ai o folie de protectie pe display.

| Myuu explică:

Npc

| Papadopolina a răspuns:

Mss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva fara alcool oricum, ca am si eu corbi si am sters cu un servet umed si mi-a intrat in cele2 butoane de jos de raspuns/inchis... oricum eu te sfatuiesc sa incerci cu un servet uscat.