| thenight a întrebat:

Daca am trimis o placa de baza gigabyte la garantie nu stiti cam cat timp dureaza reparatia? dau fundita

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu se repară,se schimbă cu alta nouă(dacă evident este în garanție, și este într-adevăr defectă), sau dacă nu au în stoc placă de băză exact ca cea pe care o deții, ți se returnează contravaloarea ei(la prețul actual).Ca timp durează ceva, în jur de 2 săptămâni.Dar trebuie ținut aproape, insistat, telefonat, și să știi exact ce vrei(sa nu fii păcălit). Baftă!