| iubesteOrezul a întrebat:

Daca am trimis pe facebook preaa multe cerere de prietenie si imi spune ca va trebui sa astept 30 de zile, cum pot face sa reglementez urgent?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Singura optiune, este sa astepti sa treaca cele 30 zile de suspendare a functiei de adaugare a prietenilor.

| mona a răspuns:

Esti blocat 30 de zile si chiar nu ai ce face decat sa astepti sau sa iti faci alt cont

| AlexAleex a răspuns:

Nu poti, trebuie sa astepti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa reglementezi? te au banat astepti, ca asta e si scopul ban-ului respectiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu: așteaptă!