| cioaracalin a întrebat:

sad.Am nevoie de un raspuns urgent. Este vorba despre facebook. Nu mai pot sa intru pe profilul meu imi spune ceva de genul:ca am trimis cerere de prietenie la ceva persoane care nu le cunosc.Si mi-au blocat profilul.Ce sa fac sunt disperat fara facebook...Va rog ajutati-ma va rog.crying DAU FUNDA MARE.

Răspuns Câştigător
| alealexuta a răspuns:

Buna!
Calmeaza-telaughing,esti de speriat laughing
Trebuie sa iti faci alt cont ..deoarece odata blocat esti Ädio""
In concluzie daca iti faci altu nu da cereri de prietenie la necunoscuti.
Funda>?

| cioaracalin explică (pentru alealexuta):

Din pacate am poze, si multe altele...sad

| alealexuta a răspuns (pentru cioaracalin):

Nu ai ce sa faci? Nu le ai pe pc?

| cioaracalin explică (pentru alealexuta):

Ba da

| alealexuta a răspuns (pentru cioaracalin):

Poi si atunci? te rog funda? ca am nevoie happy

| cioaracalin explică (pentru alealexuta):

Vezi ca te bag la prieteni si iti dau si funda

14 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Contul tau a fost blocat, trebuie sa astepti pana e deblocat sau sa-ti faci altul.

| Sebastian11x1 a răspuns:

Vezi ca ai cereri multe trimise care asteapta comfirmarea, dar vezi ca poti sa elimini cererile, fa asta si o sa se deblocheze

| cioaracalin explică (pentru Sebastian11x1):

Cum le poot elimina?

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru cioaracalin):

Exact nu mai stiu, dar am deblocat asa contul de fb al unui vecin, patise la fel.am intrat pe contul lui, m-am logat si cand a aparut mesajul ala am avut undeva optiunea sa sterg cererile trimise

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru cioaracalin):

Baga sebisebi23 in lista de mess si vorbim acolo

| cioaracalin explică (pentru Sebastian11x1):

Ba mersi foarte mult... am gasit si mere... mersi mult

| cioaracalin explică (pentru Sebastian11x1):

mersi am gasit. o zi buna

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru cioaracalin):

Npc,bine ca merge frate

| xxxlllxxxlll a răspuns:

Nu e adevarat ce a spus alealexutza.bifezi casutele alea acolo le pui pe ultimele si nu o sa mai poti sa dai cereri de prietenie cam vreo 15 zile.da fb o sa-ti mearga sa intri pe el sa te joci sa vorbesti sa faci toate activitatile de pana acum dar in afara sa dai cereri de prietenie.