| cata9827 a întrebat:

Daca am un microfon de studio ce imi mai trebuie ca sa pot inregistra? Si ce program de inregistrare este mai bun?

Răspuns Câştigător
| FriendsWithBenefits a răspuns:

Eu am folosit Mixcraft 5. Il descarci usor de pe google de pe site-ul lor oficial, nu prea iti mai trebuie nimic. Eu am inregistrat la pc-ul meu doua piese care sunau bine, dar te chinui putin pana reglezi tot pentru fiecare piesa. E usor de folosit, o sa-ti dai seama singur. Apropo are licenta de vreo 30 de zile, apoi nu mai merge folosit, daca reformatezi pc-ul poti sa-l iei iar. Funda?

1 răspuns:
| cata9827 explică:

Mersi meriti funda.