| anonim_4396 a întrebat:

Daca am un telefon și il bag la laptop și am o mașina virtuală pot vedea telefonul in mașina virtuală? Am un iPhone și pe laptop am Windows 11 da eroare la reset am luat si baterie dar și cu baterie da eroare la reset. Am văzut că este de la Windows defender cu iTunes că am iTunes dar pe alte Windows-uri cum ar fi XP pe ăla nu e defender, nu știu dacă merge.
Că pot pune XP.

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

DA
totul e sa stii cum sa faci
in general vmware are automat "capture new usb devices" deci, daca il infigi cu masina virtuala pornita, intra automat
dar la virtualbox, trebuie sa alergi sa connectezi telefonul la masina virtuala

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e clar ce vrei. iTunes merge lejer pe Windows 11, chit ca descarci versiunea de Windows 10.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

El merge dar la mine la iPhone 4S da eroare -1 nu știu ce e aia eroare -1 am văzut dar nu o pot face am luat și baterie noua de pe GSM dar nici cu baterie noua nu merge și de pe GSM e
Dar am văzut că se poate de la defender
Am Windows 11 și am zis daca pot pune Windows XP pe o mașină virtuală și să dau share la iphone sa dau eu share la iphone direct în mașină virtuală sa îl vadă XP dar nu cred că merge asta nu cred