| XxXNumBerXxX a întrebat:

Daca am windows 7 preinstalat cum il pot repara sau reinstala?

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Faci dvd bootabil cu windows si apoi bootezi de pe el.

| XxXNumBerXxX explică (pentru charleslouboutin):

Cum asta e intrebarea

| charleslouboutin a răspuns (pentru XxXNumBerXxX):

Downloadezi de pe net o imagine de windows 7, o montezi cu daemon tools, scrii dvd-ul cu nero, dai restart la calculator, selectezi sa bootezi de pe dvd, o sa iti apara ceva de genul "press any key to boot from cd", apesi enter, si de acolo ajungi in instalare. Mai trebuie sa alegi partitia unde vrei sa se instaleze si de acolo lucraza singur. Bafta.