| Horror12 a întrebat:

Daca am windows defender mai imi iau antivirus?

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Windows Defender e un utilitar foarte da foarte superficial, in cazul in care te infectezi cu un virus de pe internet el nu-l va detecta.Iti recomand sa iti instalezi AVG sau AVAST Antivirus.Bafta!

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Buna! Windows Defender nu-ti ofera o prea mare protectie. Nu se ocupa de toti virusii, se ocupa mai ales de cei mai putin periculosi dintre virusi, iar daca ai neplacerea sa-ti intre de pe internet vreun virus mai serios inainte sa-ti dai seama ca ai virus o sa te trezesti ca ai calculatorul "varza", pentru ca Windows Defender nu e un antivirus prea bun. Poti sa incerci sa-ti iei Avira Antivirus. E destul de bun. Si-ti face galagie de fiecare data cand iti intra un virus, indiferent ca e mare sau mic.

| Tuage a răspuns:

Niciodata nu upgradezi cele de la windows, si da iti trebuie un antivirus.
Alegeti unul de aici http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/