| AmorcitoDeSuVida a întrebat:

Daca am wireles-ul activat si intru pe net de pe telefonul mobil imi ia credit sau ma tacseaza cumva?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Din câte ştiu nu.Cunosc personae care intră pe net prin Wirless pe mobil în baruri sau cluburi, etc unde accesul la internet este posibil pe Wireless şi nu i-o taxat cu nimic, asta în cazul în care nu este parolat, dar dacă îi rogi frumos îţi vor da parola de la internet iar taxarea va fi pentru ei nu pentru tine.Succese

2 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Nu platesti nimic.

| VLadGr a răspuns:

Daca ai router nu iti ia nici un ban. In schimb exisa posibiliatatea(in functie de retea) sa platesti ca sa iti de anet de la firma.