| marius577 a întrebat:

Daca comand un joc si selectez modalitatea de livrare:livrare platita efectuata de firma de curierat in provincie, ce modalitate de plata ar trebui sa aleg:ordin de plata sau plata la livrare in provincie? Ca nu ma prea pricep la astea.Merci.Noapte buna.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca plata la livrare(ramburs) este cea mai buna, platesti doar cand si daca primesti pachetul. Numai bine!

1 răspuns:
| PureEvil a răspuns:

Plata la livrare in provincie, cealalta optiune se refera la plata prin virament bancar(inainte de a-ti ajunge coletul)