| GabitaGabii a întrebat:

E prima oara cand comand online ceva si nu prea ma >pricep:". Am comandat o carte de pe Libris.ro si la modalitatea de plata am ales "Livrare prin Cargus in maxim 24h-48h" si livrarea am comandat-o sambata seara. Nici pana acum nu a ajuns. Ma gandesc ca ei in week'end nu lucreaza. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca livrarea este in functie de distanta si se refera la zile lucratoare, zilele nelucratoare nu se iau in calcul, astfel ca ar trebui sa o primesti azi sau maine. Numai bine!

3 răspunsuri:
| MinnieRawr a răspuns:

Buna! referitor la intrebarea ta, as dori sa te intreb daca Cargus lucreaza in weekend, deoarece si eu am comandat online ceva si mi.au spus ca in maxim 48h vin.Eu am comandat aseara.

| GabitaGabii explică:

@Ioandelasal Multumec pentru raspuns. Dupa 1 min jumatate-2 ce am publicat intrebarea si s-a aprobat mau sunat cei de la Cargur sa imi spuna ca comanda e pe drum.blushing imi cer scuze pentru nerabdarea meabig grin.

| GabitaGabii explică:

@Ioandelasal multumesc pentru raspuns. Imeiat ce am publicat intrebarea si s-a aprobat au mai durat 1 min jumatate-2 si mau sunat cei de la Cargur sa ma anunte ca, comanda e pe drummblushing.Imi cer scuze pentru nerabdarea meaa.