| anonim_4396 a întrebat:

Daca comand online un telefon la abonament de la Orange in cat timp ajunge si cum se face plata?

5 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Daca am acumulat o reducere de 20 de euro din reincarcari (Orange Thank You ) merge sa folosesc reducerea aia cand comand telefonul asta chiar daca e la abonament?

| Madut21 a răspuns:

Plata o poti face cu, cardul sau ramburs ( atunci cand ajunge la posta sau curierul ) in cazul in care telefonul era gratuit vei plati doar lunar factura care va veni prin posta sau te vei duce la un magazin Orange big grin

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Depinde de unde comanzi telefon-ul si de unde vine livrarea in atat timp ajunge de preferat iti vor spune ei prin telefon. Plata se face prin Iti vine factura prin posta lunar iar uh te duci si platesti.

| DeDoiBani a răspuns:

Telefonul nu stiu in cat timp vine pentru ca nu stiu unde faci comanda(din ce oras)dar plata se face prin a te duce la un sediu Orange si i platesti.

| Sultanul07 a răspuns:

Salut dupa ce comanzi telefonul curierul va veni acasa in 24 de ore iar plate se efectueaza cand vine curierul la domiciliu si la cel mai apropiat sediu Orange multa bafta sper ca te-am ajutat