| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

Daca cumpar un tel nou codat e mai ieftin? Eu vreau sa-mi cumpar Samsung galaxy s 4 si vreau sa-l iau cat mai ieftin. Daca e sa-l iau de la Vodafone cosmote sau Orange si sa fie codat in reteaua aia e mai ieftin. Si spuneti-mi cat o sa coste telul de Black Friday multumesc.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai cat dai pe el? O sa fie undeva la 1200-1400 zic eu de black friday.

| Jipa95 a răspuns:

Se va ieftini undeva in jur de 20-25%, depinde si de magazin! Deci o ieftinire cam cu 3-400 lei.