| khaterin a întrebat:

Daca dai pe facebook cuiva (close friends) persoana respectiva stie ca i-ai dat?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! ஜ

Nu, acea persoana nu are cum sa afle ca i-ai dat "close friends", poate doar sa banuiasca daca iti vede toate postarile sau te poate intreba direct.

Deci nu, nu stie...acea optiune este facuta pentru a te ajuta in mai multe privinte:

1.La unele poze nu o sa vrei ca toata lumea sa le vada. Poti sa dai la optiuni ca acea poza sa fie vazuta numai de cei ce sunt la "Close friends".

2. Daca nu iti pasa de unii prieteni poti sa dai direct la rubrica "Close friends" pe care o ai in partea stanga a ecranului si sa vezi doar ce posteaza acei prieteni pe care i-ai ales tu.

Deci stai fara griji, acea persoana nu poate sa afle asta cu siguranta decat daca te intreaba direct sau daca intra pe contul tau de facebook.
*Daca ti-l sparge*

Bafta! ✌

| khaterin explică (pentru RainmakerX):

Merci! big grin :* :* :*

| RainmakerX a răspuns (pentru khaterin):

Cu placere! Succes! big grin