| Alinus23031230 a întrebat:

Daca dau comanda de la EMAG si nu sunt multumit de produs primesc toti banii inapoi? daca nu, cat din suma imi revine inapoi?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca returnezi un produs primesti banii inapoi, in maxim 30 zile de la returnare si platesti 14, 99 lei transportul. Scrie pe site: http://www.emag.ro/info/30-de-zile-drept-de-retur

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primele 30 de zile da, il returnezi si primesti banii inapoi

| Jipa95 a răspuns:

Iti vei primi toti banii inapoi. Singurul fapt este ca platesti transportul prin curier ~15 lei daca nu cumva locuiesti in apropiere de showroom si te poti duce tu personal.

| Informatii109775431 a răspuns:

Bună, în ciuda comentariilor, eu am comandat ceva de pe eMAG și nu mi-a plăcut asa ca l-am trimis înapoi, asta s-a întâmplat cam acum 2 luni, nici în ziua de azi nu mi s-au înapoiat banii și a trebuit sa îmi fac un alt cont, complet de la 0, pentru ca de atunci e blocat, cel puțin asta mi s-au întâmplat mie, poate tu nu vei avea "norocul" asta!