| Danutzul2000 a întrebat:

Daca display-ul unei tablete evolio evotab 3 s-a spart mai poate fi schimbat? sau sa ma duc cu garantia de unde am cumparat-o sa o repare sau sa imi dea alta?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Daca te duci cu ea la garantie nu iti fac nimic.Iti anuleaza garantia...pentru ca tableta a suferit socuri mecanice

| AlexandruTeodor a răspuns:

Degeaba te duci cu garantia, daca citesti pe certificat o sa vezi ca scrie ca daunele provocate de tine prin ciocnire sau alte chestii nu se repara. Daca o duci la un service da. se repara.

| Sweety25 a răspuns:

NU stiu

| Danutzul2000 explică:

Cat ar costa reparatia la un service?

| Marky_Marius_1978 a răspuns:

Vezi ca te costa la service cam 200 de lei daca nu si mai bine...