| claudiu215_1811 a întrebat:

Mia parolat mama calculatorul (si nu mai am acces nici la contul de administrator deoarece la dezactivad am incercat sal activez da o vazut ultima sansa mi-a ramas sa eu aflu da CUM)
Cum se poate afla parola de la Windows xp sp 3! Nu vreau sa o resetez! doar sa o aflu

Răspuns Câştigător
| mecfoy a răspuns:

Vazand cum scrii pe tpu.ro, cred ca inteleg de ce ti-a parolat mama ta computerul. Cred ca mai bine spargi parola la o carte de romana, ca daca inveti bine cred ca iti spune mama ta parola de la Windows XP dupa aia.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din pacate pentru tine nu exista programe cu, care sa poti afla parola de la calcualtor. Insa... cred ca mai este o solutie happy

Noaptea cand mama ta adorme intreab-o de parola. :3 Daca vei avea noroc si ti-o va spunehee hee a 2-a zi nu-si va mai aminti nimichee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce trece imaginea de boot(prima imagine cand se deschide pc) apesi F8/F9/F11(difera de placa de baza care o ai, ce F trebuie sa apesi. Incearca si uh F -urile de susbig grin.de obicei este F8 sau F11, insa eu la pc am F9, de aceea am zis sa incerci mai multe F-uri) si selectezi "safe mode"(nu iti mai cere parola), dupa ce se deschide iti faci si tu un cont de administrator, dai restart si ai alt cont de administrator(ca sfat pune parola ca sa nu ti-l stearga)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu