| YourGirl93 a întrebat:

Daca eu am instalat pe compul meu messenger 8 si mi-am sters conversatiile, cand intru de pe alt calculator pe messenger 11 se mai pot citi conversatiile daca eu in prealabil le-am sters? Stiu ca la messenger 11 raman salvate de cativa ani nu stiu cum... Detalii despre chestia asta imi poate da cineva?

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Daca messenger-ul era setat sa salveze discutiile in server, atunci da. Se poate.

Daca messenger-ul tinea history-ul local sau deloc, atunci, nu, nu se pot recupera.