| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Daca eu vreau sa iau o imagine de pe ne si sa dau,, salveaza imaginea ca,, o descarca si cand vreau sa o pun ca poza pe desktop imi apare acea imagine pixelata ( imaginea respectiva era HD ) : cum sa fac ca sa imi apara acea imagine la calitatea hd?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Downloadeaza imaginea... n-o salva pur si simplu, nu stiu cum sa-ti explic. Daca-mi dai linkul cu imaginea poate te pot ajuta.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Ineys):

Incearca totusi si explica-mi ca nu e vorba doar de o imagine, eu am dat doar un exemplu straight face