| anonimeea a întrebat:

Daca fac backup la Google foto, pozele mele le mai poate vedea cineva?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

În teorie nu, atât timp cât nu împarți contul cu altcineva, bineînțeles.
In rest, pozele sunt criptate, nu are nimeni acces la ele.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu dai tu acces, nu

| doctorandus a răspuns:

Dap, pot intra hackerii si vedea/salva toate pozele/videourile.

| dullcat a răspuns:

Nu, este privat. Daca doresti sa impartasesti cu altii exista optiune de a face link sau conexiune directa si alegi tu cui permiti accesul.Backup inseamna ca le ai salvate acolo in memoria google photos si in caz ca iti pierzi telefonul sau se strica etc. pozele sunt tot acolo online, le poti accesa si de pe pc, spre deosebire de cazul in care pozele ar fi stocate doar in memoria telefonului si s-ar pierde.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| Gabrielll3 a răspuns:

Da.