| anonim_4396 a întrebat:

Daca șterg fotografii, le șterg și din coșul de gunoi si din Google Foto si din coșul de gunoi Google Foto...Mai poate vedea cineva pozele sau le pot recupera?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca le-ai sters nu se mai pot recupera. Mai este o solutie: daca, din intamplare, ai un alt cont. Eu, de exemplu, am pe telefon 4 conturi de Cloud: Google Photos, Samsung Cloud, DIGI Storage si cel de la Microsoft: OneDrive. Pozele se salveaza in toate si apoi le sterg pe care nu le mai vreau. Dar daca din greseala am sters ceva pe unul, sunt atent pe celalalt.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Bine,ca voiam să le șterg definitiv, si eu am Google Fotowinking

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

E! Eu am scris ca un engleza Google Photos.

| Sofer a răspuns:

În Google photos doar tu le poți vedea și dacă le ai șters definitiv, nu le mai poți recupera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă nu are email-ul și parola ta de la contul de Google, atunci nu poate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine
Și dacă le are le poate vedea dacă le-am sters și din Google Foto?