| paulionescu25 a întrebat:

am cont pe google+ si atunci cand fac o poza cu telefonul meu mobil isi face backup automat si se baga pe google+ poza ceea ce nu este rau, dar am vrut sa va rog sa-mi spuneti, cine imi poate vedea pozele care se incarca singure pe google? deci eu nu vreau in nici un caz sa se vada de prieteni sau mai stiu eu cine. multumesc dau funda.

4 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Stiti cum se pot sterge pozele care si-au facut back-up? Am un album cu 400 d epoze de la back-up si vreau sa le sterg.

| Marian619 a răspuns:

Nu le incarca automat atunci doar iti apare daca vrei sa le incarce, daca ignori acea notificare nu se intampla nimic, daca apesi sa se incarce atunci le vor vedea cei care te au in cercurile lor

| andreirobert15 a răspuns:

Este din setari activat

| paulionescu25 explică:

Mariana. Le poti sterge prin selactare una cate una.