| liliana096 a întrebat:

Daca folosesc un incarcator de la alt model de telefon dar care se potriveste cu modelul telefonului pe care il detin are vreun efect negativ asupra bateriei telefonului?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are efect negativ, atata timp cat bateria se incarca.

| adriangabor92 a răspuns:

Foloseste incarcatorul original

| anotherchild a răspuns:

Da.
Usor usor, acest incarcator ii poate scadea durata de viata a bateriei.

| vigome a răspuns:

Nu, dar vezi sa aiba aceeasi tensiune de alimentare, ideal si puterea cit de cit apropiata de a celui original.

Răspuns utilizator avertizat
| kittycat_9803 a răspuns:

N-are nimic stai linistita big grin

| greenapple a răspuns:

Nu cred si eu folosesc incarcatorul de la telefon pentru mp4 si nu a patit nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic, atata timp cat mufa incarcatorului intra in tel