| chels95 a întrebat:

Daca folosesc un router(wireless) pot prinde internet si pe mobil?

9 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Da normal, merge. dai cautare la wifi la telefon, bagi parola de la wifi daca ai si te conecteziwinking

| SebySZ a răspuns:

Depinde ce telefon ai. daca ai un smartphone sigur iti merge, daca nu ai, uita-te cand intri pe browser daca te intraba daca vrei sa te conectezi la un router, la unele telfoane scrie daca vrei sa faci conectia prin WI-FI, daca nu te intreaba, atunci nu poti...

| Laurentiuuu a răspuns:

Da poti, daca telefonul are. wirreless adica sa vada cine are net si foloseste cu wireless te ai dat seama...smug Eu pot tongue Trebuie si tie sa iti mearga
O seara buna

| geoox550 a răspuns:

Daca telefonul are wireless, da. poate prinde.
funda?:*

| xlmpq a răspuns:

Nu

| darkmitza a răspuns:

Daca telefonul are functia Wi-Fi atunci da...vei putea prinde internetul si pe mobil

| AleXandrUavfc a răspuns:

Da. poti!

| methamphetamine a răspuns:

Daca ai functia Wi-Fi pe telefon, da.

| Phoenix_5030 a răspuns:

Daca ai telefon de ultima generatie ca stie de Wi-Fi da poti. happy