| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesc wifi hotspot prea mult poate sa ii faca rau telefonului?
Daca sta mereu conectat cu usb automat incarca si bateria si nu stiu daca e un lucru bun sau rau...

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

E ca si un bluethoot. Unii au bluethoot nonstop activ, wifi hostpost doar da internet altcuiva, cu internetul pe care il ai in cartela/abonament. Grija mare daca esti pe abonament ca poti face foarte repede cost suplimentar. In rest nu are nici o treaba. Nu se intampla nimic. Funda? puppy dog eyes

| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns (pentru RareşTPUro):

Dar bluetooth nu incarca si bateria cand il folosesti, tocmai de asta intreb.
Momentan am probleme cu wifi la laptop din cauza windowsului si nu am alta optiune decat wifi hotspot.

| RareşTPUro a răspuns (pentru XxYouOnlyLiveOncexX):

Deci sa inteleg: Tu ai bagat usb in computerul cu telefonul mobil? ca mod de internet(wifi)?

| RareşTPUro a răspuns (pentru XxYouOnlyLiveOncexX):

Am inteles. Nu e nici o problema. Asa e la toate telefoanele ce poarta si un USB. Chiar si la tigari electronice cu mufa de incarcare USB. happy Nu e nici o problema, fara griji.