| rolly_2084 a întrebat:

Buna am si eu o problema tastatura de la laptop merge tottal aiurea nu raspunde cu tastele pe care le apasa trebuie sa tin apasata tasta "fn" ex : j=1 i=5 m=0 este o combinatie de taste care deblocheaza functia asta pls un rasp dau funda

Răspuns Câştigător
| LoveU4ever a răspuns:

Pai ai activat numlock...
Incearca aici:
http://translate.google.com/....../translate
Combinatii de taste: Fn" si "ScrLk / NmLk sau 'FN' + Insert(Enter) sau daca ai tasta NumLock da click pe ea o data si apoi da un restart daca trebuie sau Fn+F7 apasate in acelasi timp o singura data sau Fn + F11 sau din BIOS la-> Keyboard FN key lock - enable si NUM LOCK - OFF
Succes!