| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi activez net pe telefon [nokia 5800] pot sa intru pe TPU de pe telefon?
Stie cineva thinking

14 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Da, suporta si format HTML(si eu intru tot de pe un 5800 EM) happy

| valy a răspuns:

Nu merge... daca ai avea un iphone poate ca da. dar de pe telefoanele astea simple nu merge

| radu75 a răspuns:

Da. sigur ca merge, eu intru mereu si nu am iphone. trebuie sa instalezi mai intai o aplicatie, opera mini, numai cu ea poti intra, prin browserul telefonului nu merge, nu e inca adaptata pagina wwwtpu.ro sa speram ca nu mai dureaza mult!

| unicka a răspuns:

M-am uitat peste specificatii. ar trebui sa mearga foarte bine, numai sa ai credit sau o optiune cu trafic destul de mare pentru a putea naviga in liniste pe net mobil

| Albert_9247 a răspuns:

Sigur ca da.

| retouchan a răspuns:

Daca ti-ai activat internetu pe telefon sigur ca da, mergewinking

| lil_2808 a răspuns:

Eu cred ca dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o mai amwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum nu? Adică intru eu cu un telefon bazat pe java cu browser-ul Opera Mini pe TPU (îmi merge atât varianta mobilă cât și cea desktop a site-ului) și nu poate un telefon high-end cu Symbian?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@luchass i-am raspuns lui @ciprian112

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai oameni buni. cu nokia 5800 te poti conecta WLAN(wirelles) si nu trebuie sa acivezi nici un net

| adapurple a răspuns:

Da, parerea mea

| ciprian112 a răspuns:

Salut/. mai ai cumva folia originala a telefonului(aia cu dungulite_? astepta raspuns!big grin

| soryynaa a răspuns:

Da. poti