| LoveMadScience a întrebat:

Daca imi dezactizez contul de Facebook ce perioada este necesara pentru a scapa definitiv de cont? 2 saptamani sau o luna? Credeti ca Facebookul a devenit o dependenta sau doar un moft?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Facebook a devenit o dependenta deja, perioada pentru a scapa definitiv de cont nu o stiu exact pe cea reala pentru ca am auzit en variante

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu e o limita de timp, contul tau ramane inactiv cat timp nu te loghezi...cand te-ai logat contul se reactiveaza...

| Cipa34 a răspuns:

Pentru mine o dependenta si nu stiu exact perioada cred ca el ramana inactiv iar tu te poti intoare de cate ori vrei.