| anonim_4396 a întrebat:

URGENT VA ROG! Daca mi-am sters contul de pe Facebook definitiv, alte persoane mai pot vedea conversatiile care le-am vorbit cu ei? De pe facebookul lor!?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Odata cu stergerea contului, tot ce ai avut tu postat in FB-ul tau, a disparut si din FB-ul prietenilor, inclusi conversatii si poze, doar cele postate de tine, cele postate de altii cu tine, raman la ei in pagina mai departe.

| Melly5 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar mentionez ca nu am luat raport pe contul respectiv. Eu l-am sters. Mesajele ce le-am trimis eu, persoanelor cu care am vorbit sau sters?

| NAT0 a răspuns:

Da, messjele raman. "utilizator Facebook" dar nu pot sa-ti mai raspunda.

| dolceromania a răspuns:

Da conversatiile raman.

| StefaniaM a răspuns:

Da da. N-o sa-ti mai vada numele, dar tot ce le-ai trimis va fi acolo.