| Florinellll a întrebat:

Daca imi fac un al 2-lea cont de Instagram cum se poate vedea ca tot eu sunt doar ca pe alt cont?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îți pui numele tău și poze cu tine, altfel nu va ști nimeni cine ești.

| Delcatty a răspuns:

Ai mai multe variante:
1. Aceeasi poza de profil, aceleasi postari, username si nume identic respectiv asemanator. Poti sa iti scrii la bio ca tot tu esti si eventual motivul pentru care ti-ai mai facut un cont.
2. Iei legatura cu persoanele importante pentru tine pe care le ai/te au la follow
3. Al doilea cont e legat de cel de pe Facebook