| tonic11 a întrebat:

Daca imi modez PS3-ul mai pot da upload la software? Si mai pot juca online daca e modat?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

EU stiam ca nu...
si jucat online. clar nu
asta deoarece jocurile downloadate de pe net, nu merg si online! Este ca la pc...
Conexiunea de net ar trebui sa iti mearga in continuare, dar jocurile nu o sa mearga online

| Bendurlea a răspuns (pentru Apache):

Daca consola este modata jocurile originale merg jucate online?

| Hirako a răspuns:

Poti, dar exista riscul sa te prinda si sa iti blocheze conexiunea.

| Trefla a răspuns:

Ca sa joci online trebuie sa ai ultimu firmaware si slabe sanse sa fie mereu jailbreaku la zi...

| kingD0G a răspuns:

O modezi cu ultima versiune de rogero cu spoof la 4.31 (adica versiunea ps3-ului) si te poti juca online cat vrei. Si merge orice joc luat de pe net.
Si de pe hard extern si de pe hard intern.
Si daca exista posibilitatea sa ei ban, adica slabe sanse, sunt 9% sa ei ban, o poti debana cu ajutorul: http://all4ps3.webs.com/unban-la-consola.

Succes!