| Boit_Aron_Alex_1999 a întrebat:

Dacă imi resetez laptopul trebuie să-mi instalez windows 10 inapoi?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Logic.

| flixbuster a răspuns:

Ce intelegi prin "resetez laptopul"? Ca nu prea exista buton de reset pe laptop ci pe desktopwinking

Daca vrei sa zici ca sa-i dai reset OS-ului, atunci tocmai asta e si ideea: dai reset OS-ului ca sa NU il reinstalezi. E aceeasi idee ca la telefoane: cand resetezi telefonul, trebuie sa reinstalezi Android (la iOS nu ma pricep dar cred ca si acolo e la fel)?

| RealKing01 a răspuns:

Da