| fingerboard a întrebat:

Daca imi schimb sistemul de operare din windows 7 in 8 mi se va sterge tot din pc sau D-ul va ramane intact?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă resoftezi românește d: va rămâne intact.O resfotare corectă se face cu o formatare completa de hard disc., dar în cazul tău trebuie să formatezi complet hard disc-ul din cauza diferențelor de sisteme de operare. Oricum nu recomand struțo-cămila Lu gates sau wingoz8, că e praf.Succes

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Nu ai treaba cu partitia D.

| victorandrei a răspuns:

Pai formatezi partitia pe care ai win 7 (probabil Chappy restul partitiilor indiferent cate sunt raman neschimbate

| CiprianFreeLife a răspuns:

Formatezi partitia (:C) si restul o sa ramana a fel.