| iuli000 a întrebat:

Daca imi schimb telefonul cu o tableta cum fac sa nu iau jocurile de la capat pe tableta. Sa raman de unde eram pe telefon.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

La unele jocuri, poți să te loghezi, astfel se salvează în cloud datele.
La celelalte, Back-Up, cel mai probabil.

| Eastwood a răspuns:

Nu este posibil asa ceva, sau cred ca ar putea fi daca iti introduci acelasi cont cu care downloadezi jocuri de pe magazin play, dar cred ca va ramane tot pe telefon acele recorduri pentru ca cred ca ramane in memoria telefonului unde cred ca conteaza si numarul de telefon.

| paezi a răspuns:

Nu prea poti, dar daca sunt jocuri unde iti cere cont si pe telefon ti-ai facut un cont te poti linistit reloga pe tableta cu contul de pe telefon si iti vei relua jocul de unde ai ramas pe telefon. Dar la jocurile unde nu ai cont nu ai cum sa reincepi de unde ai ramas. Bafta >big grin