| Dackvareder123 a întrebat:

Daca instalez o aplicatie pe un alt hard disc in afara de cel pe care am pus Windowsul influenteaza cu ceva functionalitatea aplicatiei?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai un calculator bunicel, poti folosi doua harduri, cu setarile si conexiunile corespunzatoare.

| IT4Ever a răspuns:

Pai cum vrei sa ruleze aplicatia daca nu ai windows pe hardul ala?

| Beretta a răspuns:

Desi cred ca te referi la o alta partitie pe acelasi hard disk, poti sa instalezi programe pe alt hard disk, depinde de programe doar, se poate ca unele sa nu mearga dar majoritatea da

| Dackvareder123 explică:

Sincer nu e vorba despre mine dar m-am certat cu un prieten ca el si le pune pe D iar Windowsul il are pe C si zice ca cica daca le pune pe C merg sacadat. Acum nu stiu daca is partitii sau is doua harduri dif.