| WeAreSmart a întrebat:

Daca instalez si apoi dezinstalez multe aplicatii pe android, va avea de suferit telefonul? adica va lucra mai greu?

2 răspunsuri:
| GunnBossRO a răspuns:

Nu. Telefonul va merge la fel

| CristinaGeorgi a răspuns:

Mda...de obicei nu este ok sa iti instalezi jocuri, muzici, etc, deoarece o sa ai de a face cu virusii si nu mai ai cum scapa de ei, singurul mod...gunoiul(sa-l arunci la gunoi), dar daca iti descarci 1 joc, 2 nu e bai, da sa ai grija ce fel de jocuri. Și da o sa-ți lucreze mai greu telefonul\tableta...