| Alice999999 a întrebat:

Salut.Daca vreau sa primesc bani prin paysafe de la cineva cu acel cod de 16 cifre eu neavand cont de paysafe cum as putea sa îi scot cash?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca zic bine banii paysafe nu se pot scoate cash pe scurt...decat cu anumite conditii si astea in anumite tari, prin intermediul paypal, precum crearea unui cont pe siteul lor si detinerea unui card bancar de la o societate admisa de paypal
Dar nu le stiu eu pe toate!
Insa fara un cont si card nu ai absolut nicio sansa

Paysafe pe scurt este un cod pe care nu il accepta decat putine locuri, precum magazinele de jocuri video si aplicatii sau alte siteuri dubioase, de asta este un rai al infractorilor de rand care cer coduri de astea si pacalesc credulii adolescenti, ca nu pot fi depistati
Cand legi asta de un cont bancar poti fi depistat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De pe paysafe nu se poate scoate cash!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai, nu poți.