| Lala20 a întrebat:

Daca la Galaxy Mini mi-e oprit si Wi-Fi'ul, si accesul de date prin reteaua mobila- si din greseala pornesc Facebook-ul sau ceva, conexiunea la net se porneste automat- adica cea de internet mobil >= imi ia bani? Nu ar trebui sa ma intrebe daca vreau sa pornesc internetul?

1 răspuns:
| Marina_2581 a răspuns:

Da si eu am un Samsung Galaxy mini. Si am intrat pe net, inainte sa intru nu m-a intrebat nimic... dar cand mi-a venit factura am vazut ca pentru internet imi i-a bani.
Deci da. iti ia bani dar nu te intreaba nimic inainte.