| Lala20 a întrebat:

La Galaxy Mini, daca mi-e oprit si Wi-Fi si internetul mobil, si din greseala intru pe google si mi se conecteaza, imi ia bani? Adica devreme ce sunt ambele conexiuni oprite, nu ma intreaba daca accept sa porneasca internetul inainte sa se conecteze?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Nu îţi ia bani atâta timp cât conexiunile sunt oprite, ele se pot activa numai din "Setări". Singure nu se pot activa niciodată.Pa, pa

1 răspuns:
| Lala20 explică:

Okey, si iti multumesc pentru tot ajutorul! Sper sa fie asawinking