| IM5 a întrebat:

Daca ma mut de la tara la oras, poate e o intrebare ridicola, dar cum fac sa am internet la laptophee hee?

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Cel mai bine iti cumperi un Stick cu Internet, caci daca esti la tara, acolo o sa ai semnal prost cu un Modem, si in plus o sa dureze mult pana o sa-ti aduca cei de la Firma acasa la tine Internetul. happy Stick-ul este mai bun, mai ales pentru Laptop si chiar mai ieftin. smug
Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Wi-fi sau modem!

| DianaBtw a răspuns:

Prin Wifi. laughing

| Boschovitz a răspuns:

Iti iei un modem ...intreaba de unul la firmele de telefonie sau cele de internet...